image
پنجشنبه ۲۸ تير ۱۳۹۷
image

اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا

image image image

شهادت مزد حقیقی حاج حسین بود

جمعه ۱۳۹۶/۰۳/۱۲ ساعت 12:50:41
image

شهادت مزد حقیقی حاج حسین بود/سردار همدانی: مسئله سوریه باید درست فهمیده شود حاج حسین در مورد سوریه می‌گفت: باید این مسئله مهم را خوب فهم کنیم اینکه امروز ما در جبهه‏‌ای قرار داریم که مرزش، مرز جغرافیایی ایران نیست. همه باید جبهه مقاومت را تقویت کنیم این تفکر اگر حاکم شود جلودار آسیب های جدی انقلاب است.

شهادت مزد حقیقی حاج حسین بود/سردار همدانی: مسئله سوریه باید درست فهمیده شود حاج حسین در مورد سوریه می‌گفت: باید این مسئله مهم را خوب فهم کنیم اینکه امروز ما در جبهه‏‌ای قرار داریم که مرزش، مرز جغرافیایی ایران نیست.
همه باید جبهه مقاومت را تقویت کنیم این تفکر اگر حاکم شود جلودار آسیب های جدی انقلاب است.     به گزارش گروه حماسه و مقاومت خبرگزاری فارس، سردار علی نصیری فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) در گفت و گو با فارس گفت: گرچه شهادت حاج حسین همدانی برای ما سخت بود اما خداوند آنچه لیاقت او بود برایش رقم زد. وی گفت: اولین ویژگی مهم سردار همدانی این بود که خداوند  ظرف بزرگی به او داده بود،
ظرفی که در درون خود معنویت بالا و اعتقادی راسخ و محکم را جای داده بود و شخصیت سردار را والا کرد. شخصیت حاج حسین اجتماعی و فرهنگی بود. سردار نصیری افزود: چندی پیش توفیقی داشتیم که در سپاه حضرت سیدالشهدا (ع) و در جشنواره مالک اشتر این شهید والا مقام سخنران برنامه بودند.
در مسیر با سردار صحبت های زیادی کردیم یکی از موضوعات و مباحث  وضعیت سوریه بود و حاج حسین تحلیل درستی ارائه کردند و گفتند ما باید این مسئله مهم را خوب فهم کنیم اینکه امروز ما در جبهه‏‌ای قرار داریم که مرزش، مرز جغرافیایی ایران نیست. همگی باید جبهه مقاومت را تقویت کنیم این تفکری است که اگر حاکم بشود جلودار آسیب های جدی انقلاب است. وی ادامه داد: سردار همدانی معتقد بودند که امروز ما باید توانایی‏‌های خودمان را برای مبارزه در محور مقاومت تقویت کنیم. این شهید وارسته در مجموع یک نیروی کامل و دارای تربیت‏‌های کامل بوده و برای من فرمانده ارزشمندی بود.
خیلی چیزها از او یاد گرفتم؛ الحمداالله خداوند چیزی را رقم زد که لیاقتش بود شهادت مزد حقیقی شهید همدانی بود گرچه این واقعه برای ما سخت است اما این ما را شادمان کرد. سردار نصیری خاطرنشان کرد: شهید همدانی از شخصیت هایی بود که دلش برای مردم می‏‌تپید و عشقش انقلاب اسلامی ایران بود و یاد دارم در این مدتی که در خدمتشان بودم با تصمیمی که ذره ای احساس می‌‏کرد برای مردم سخت می‏‌شود مقابله می‏‌کرد، در اواخر فتنه 88 شهید همدانی فرمانده سپاه تهران شدند و بیشتر مسئولیت در آن زمان با سردار عراقی بود، اما یک فرمانده آنچه وظیفه دارد به درستی انجام می‏‌دهد و آنچه برخی رسانه‏‌ها به طور ناجوانمردانه در مورد سردار می‏‌گویند این نیست. به تعبیر زیبای قرآن فِی قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا  هستند و جالب اینکه بسیاری از آن‏ها سردار را از نزدیک می‎‏شناسند و این را خوب می‏‌دانند اما انصاف را زیر پا گذاشتند.

هیچ نظری ثبت نشده است.
.Powered By ParsPortal ITID